Szkoła tańca Poznań

Szkoła tańca Poznań O kursie tańca marzy każda nastolatka. Jeśli mieszka w Poznaniu powinna skierować kroki do Dance Center. Ta placówka odznacza się na tle innych szkół tańca. Szkoły tańca na terenie Poznania bywają rozmaite, ta zapisuje konsumentów bez partnerów. W takiej sytuacji partnerem staje się specjalista. Mężczyzn z pewnością zachęcą warsztaty z hip-hopu. Hip-hop to styl tańca którego fundamentalną techniką jest funk. Jest to taniec znacznie popularny wśród młodych ludzi, nie tylko z Poznania. Szkoła Tańca Dance Center z Poznania przygotowuje też zawody teneczne. Aerobik taneczy to następna atrakcyjna propozycja sytuująca szkołę w pozycji wszechstronnego lidera. Spółki mogą zgłaszać swoje zapotrzebowanie na pokazy taneczne. Oferta kursów dla narzeczonych obejmuje między innymi godziny indywidualne, czyli wyłącznie dla danego narzeczeństwa. Na zlecenie zapewniana jest choreografia do wytypowanego utworu.

Szczegóły strony www.dance-center.pl:

Podlinkuj stronę www.dance-center.pl:

Szkoła tańca Poznań

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 26

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Przedszkole Warszawa »

  Młoda matka by móc chodzić do pracy musi rozwiązać kwestię pozostawienia swojego dziecka pod czyjąś opieką na okres, jaki ma spędzać w pracy. Najlepszym rozwiązaniem na takową sytuację jest przedszkole warszawa. Wysyłając swoją pociechę do przedszkola zyskujemy gwarancję, że będzie pod rzetelną, pedagogiczną opieką. W takowych przedszkolach pedagodzy zadbają o rozwój naszego dziecka, zarówno umysłowy, fizyczny, jak i społeczny. Możemy swobodnie skupić się na pracy mając świadomość, że malec jest pod dobrą opieką.

  Data dodania: 02 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja dzieci »

  Niech każdy, kto lubi piękno przyjedzie choć na chwilę do nas. Centrum Rehabilitacji, Edukacji i Opieki TPD "Helenów" – tu mieści się szkoła specjalna. A nawet zespół szkół i liceum i jeszcze zakład rehabilitacji i parę innych.
  Centrum Rehabilitacji, Edukacji i Opieki TPD "Helenów" – dbamy o to, by edukacja niepełnosprawnych miała się w Polsce dobrze, nie tylko sami uczymy, ale uczymy jak uczyć innych. A do tego rehabilitacja – rehabilitujemy i uczymy, bo rehabilitacja dzieci nie jest mniej ważna niż edukacja niepełnosprawnych.

  Data dodania: 02 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prywatne przedszkole EkoSkrzat Kraków »

  Przedszkole EkoSkrzat jest niepubliczną placówką oświatową dedykowaną dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat. Przedszkole usytuowane jest w dzielnicy Bieżanów w prywatnym budynku z ogrodem, dzięki czemu posiada kameralny charakter. Do dyspozycji najmłodszych przygotowaliśmy jasne, przestronne sale zabaw.

  Ideą naszego przedszkola jest wspomaganie i ukierunkowanie rozwoju dziecka zgodnie z jego wrodzonym potencjałem, połączone z edukacją ekologiczną. Oferujemy bogaty plan zajęć łączący zabawę z nauką oraz czasem wolnym.

  W naszym przedszkolu ekologicznym wykwalifikowani wychowawcy czuwają nad bezpieczeństwem dzieci oraz tworzą rodzinną, przyjazną atmosferę.

  Data dodania: 09 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • szkoły angielskiego »

  Jesteś dyrektorem miejsca, gdzie wykładany jest język angielski ? Być może kształciłeś się w pewnej szkole lingwistycznej, jaka była naprawdę wybitnie wspaniała, iż reflektował byś o tym zawiadomić osoby, jakie wyszukują miejsca, gdzie zdołały by rozpocząć edukację języka? O ile tak, wobec tego zapraszamy do naszego serwisu. Wolno w tym miejscu opublikować zasób wiedzy na zagadnienie miejsc gdzie można uzyskać wiedzę z obszaru języka angielskiego.

  Data dodania: 10 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • przedszkole »

  Zapraszamy serdecznie na stronicę www przedszkola nr 52 w Białymstoku. Jak Państwo ujrzycie, stronica bieżąca jest witryną archiwalną i odkrywają się na niej dane, jakimi żyła nasza jednostka do września 2011 roku. Są tam relacje z imprez, zdjęcia i różne absorbujące dane. Zapraszamy w położenie, gdzie zatrzymał się czas. Na stronicy dane o nowej www jednostki.

  Data dodania: 10 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • korepetycje angielski ząbki »

  English Way School to szkoła, w jakiej każdy zdoła w łatwy sposób zacząć uczyć się języka angielskiego. Przyjdź do naszej szkoły, bądź wstąp na naszą witrynę www. Zapoznaj się z naszą propozycją. Możesz tam poznać nasze metody i naszych wykładowców. Na witrynie opublikowaliśmy, malutki test, jaki umożliwi w jednej chwili określić zakres Państwa zaawansowania. Zapraszamy nadzwyczaj ciepło do szkoły. Ząbki nieopodal Warszawy.

  Data dodania: 10 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Kostuchna »

  Nie wiesz, czym jest wesoly-przedszkolak.pl? Wesoly-przedszkolak.pl to Przedszkole Niepubliczne które nazywa się Akademia Wesołego Przedszkolaka. Przedszkole Katowice to miejsce niezwykle przyjazne dla każdego malucha. Akademia Wesołego Przedszkolaka daje dziecku rozwijać swoje zdolności. Przedszkola w Katowicach spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i higieny. Kadra tego przedszkola to wykwalifikowani pracownicy, którzy posiadają znakomite podejście do dzieci. Dzieci w Akademii Wesołego Przedszkola od początku uczą się poprzez zabawę języka angielskiego. Wesoly-przedszkolak.pl uczy też tolerancji wobec innych, ekologii, stosowania zasad savoir-vivre, uśmiechu, zadowolenia z każdej dobrej rzeczy jak również wiary w osiąganiu nowych zadań.

  Data dodania: 23 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła jazdy Bydgoszcz »

  Przewidujesz zrobienie prawo jazdy? Nauka jazdy Start-Car z Bydgoszczy oferuje szkolenia kat. A, A1 i B w pożądanej opłacie. Ćwiczymy na samochodach wykorzystywanych w bydgoskim WORDzie w sympatycznej atmosferze na szlakach którymi jedzie się na teście państwowym. Mało tego używamy do lekcji najnowsze metody uczenia np. trenujemy na symulatorach lub w alkogoglach, aby unaocznić kursantowi zagrożenia jakie będą mogli natrafiać na drodze. Dodatkowo sprawdzian wewnętrzny jest nagrywany dzięki temu kursant ma okazję dostrzeżenia jakie błędy popełnia oraz polepszyć się zanim rozpocznie egzamin państwowy. Start-Car u nas uzyskasz prawo jazdy!

  Data dodania: 04 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa Wrocław »

  Simply Speaking to modna szkoła języków obcych, funkcjonująca w stolicy Dolnego Śląska. Nasza firma ma w ofercie zajęcia z języka obcego: angielskiego, hiszpańskiego, polskiego dla obcokrajowców jak również włoskiego i innych. Wszystkie lekcje z języka obcego wypełniają indywidualne zainteresowania słuchaczy, przygotowują do egzaminów DELE i maturalnego, a także do innych sprawdzianów takich jak matura z angielskiego.

  Data dodania: 26 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Jazdy "Słoneczna" Kielce »

  Zapraszamy do Szkoły Jazdy Słoneczna. Nasza siedziba to ulica Żytnia 8/4b (I piętro). Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom wszystkich, którzy obrali sobie za cel zdobycie kwalifikacji niezbędnych do prowadzenia samochodu osobowego i zdania egzaminu na prawo jazdy za pierwszym razem. Oferujemy państwu swoje doświadczenie, zaangażowanie i wiele promocji. Szczegółowych informacji na temat kursu, naszej szkoły i zniżek należy szukać na oficjalnej stornie internetowej http://www.sj-sloneczna.pl/ oraz na facebooku. Zapraszamy!

  Data dodania: 12 11 2012 · szczegóły wpisu »