Taniec Poznań

Taniec Poznań Nauka tańca pod okiem ekspertów to propozycja Szkoły Tańca Art of Move z Poznania. Udostępniane są nie tylko kursy tańca, lecz i obozy taneczne. W archiwum umiejscowionym na stronie przedstawiane są weekendy taneczne jakie były przygotowywane. Na witrynie nabędziemy również dane o zapewnianych formach kursów i rozpiskę zajęć. Kurs tańca wymaga od nas pracy z ciałem, lecz jest jednocześnie realną przyjemnością.

Szczegóły strony www.artofmove.pl:

Podlinkuj stronę www.artofmove.pl:

Taniec Poznań

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 20

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Wypracowanie z polskiego »

  Nasz dwuosobowy team proponuje pisaniewypracowań z języka polskiego na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum. Piszemy także prace na poziomie studiów wyższych z zakresu przedmiotów humanistycznych. Zlecenia na mniej obszerneprace (do pięciu stron A4) wykonujemy czasem na przestrzeni paru dni, ale jest to zależne od liczby czekających w kolejce zleceń. Realizujemy nie tylko wypracowania z języka polskiego, ale też eseje, recenzje,rozprawki, referaty artykuły i wszelkiego rodzaju analizy. Staramy się na bieżąco reagować na Wasze maile i wszystkie pytania związane ze zleconymi pracami. Na naszej stronie można wyszukać wszelkie dane odnośnie warunków współpracy z nami, cennik prac i regulamin korzystania z naszych usług. Gorąco zapraszamy.

  Data dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia otwarte Szczecin i Poznań »

  Starsi powiadają, że człowiek uczy się całe życie i zapewne jest w tym ziarno prawdy. Skutkiem tego tak często chlebodawcy posyłają swoich pracowników na przeróżne szkolenia. Szczecin to miasto, w którym co jakiś czas odbywają się rozlicznego typu sympozja, które aranżuje między innymi firma AVENHANSEN. Jak się okazuje, zainteresowanych nie brak, a lista wyczekujących bywa niekiedy niesłychanie długa. W tym miejscu warto pomyśleć, dlaczego tak wielką wziętością cieszą się szkolenia. Poznań jest miastem, które dorównuje w rozmaitych aspektach miastom z Zachodu. Z witryny internetowej szkolenia.avenhansen.pl można dowiedzieć się, kiedy mają się odbyć następne szkolenia otwarte. Zwykle terminy powtarzają się średnio co trzy tygodnie, więc wcześniej czy później zmniejszy się czas wyczekiwania zapisanych na liście.

  Data dodania: 20 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia bhp »

  Zadbaj już teraz o swój rozwój zawodowy i odkryj najlepsze dla siebie szkolenie. Wiele hoteli zajmuje się kompleksową organizacją kursów. Planujesz założyć biznes ? Warto doedukować się w konkretnej dyscyplinie. Skorzystaj z naszej prostej w obsłudze wyszukiwarki, która pomoże Ci szybko wyszukać najlepsze dla Ciebie szkolenie. Wiele obiektów poza organizacją szkoleń pochwalić się może również świetnym zapleczem rozrywkowym.

  Data dodania: 23 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • imprezy integracyjne »

  Dla firm i instytucji, które chcą urządzić dla swoich pracowników imprezę integracyjną na której będą mogli zdobyć nowe kwalifikacje, przyrządzaliśmy nader atrakcyjną i rozległą ofertę rekreacyjną na wysokim poziomie która niewątpliwie zaspokoi najbardziej wymagających poszukiwaczy przygód. Wszelkie akcesoria i oprzyrządowanie zapewniamy my, liczymy tylko na dobre chęci i zaangażowanie ze strony uczestników. Na naszej witrynie internetowej znajdą Państwo wszelkie informacje dotyczące gier i zabaw organizowanych przez nas.

  Data dodania: 30 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Coach »

  Jak powszechnie wiadomo coaching to niezwykle ciekawe zajęcie. Nasi trenerzy umieją, jednak doradzać nawet najbardziej skomplikowanym psychikom ludzkim. Aby się z nimi spotkać zajrzyj na naszą stronę oraz naciśnij na znajdujące się najbliżej twojej miejscowości miasto. Jeśli, jednakowoż interesuje cię tylko wiedza teoretyczna nie ma żadnych przeciwwskazań, ażeby użyć w tym celu z wiedzy coachów w postaci felietonów związanych z tą dziedziną. Nasza strona to najbardziej obszerna baza specjalistów oraz wiadomości z tym tematem powiązanych! Przekonaj się o tym sam!

  Data dodania: 31 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • ESKK – kursy językowe, zawodowe »

  Brakuje Ci cierpliwości i nie lubisz uczyć się zbyt długo? W czasie kursu francuskiego w www.eskk.pl możesz być sobą! Ucz się w takim „rytmie”, jakie uważasz za najlepsze, już po kilku tygodniach francuski dla początkujących, możesz zamienić na zaawansowany kurs francuskiego. Zamówienie kursu zajmuje kilka sekund!

  Data dodania: 10 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studium Katowice »

  Technik usług kosmetycznych i technik masażysta. Bezpłatne kształcenie w szkole policealnej w Katowicach. Najlepsza szkoła policealna w Katowicach. Szkoły policealne, bezpłatne kursy i szkolenia. Nauka fryzjerstwa. Zawód fryzjera jest bardzo dobrym i dochodowym zawodem. Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym oczekiwaniom stawianym naszym absolwentom przez rynek oferujemy kształcenie na następujących kierunkach: technik elektryk, technik elektronik, technik górnik, technik bhp. Chciałbyś podnieść swoje kwalifikacje, zawodowe, nauczyć się czegoś nowego, albo skorzystać z bogatej oferty kursów? Wejdź na naszą stronę internetową, gdzie z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Mamy przyjemność przedstawić Państwu najnowsze dziecko naszej szkoły - kurs fryzjerstwa za darmo! Przy okazji namawiamy do zapoznania się z całą naszą ofertą szkoleń, kursów i nauki w szkołach policealnych. Na stronie internetowej ProEdukacji znajdą ofertę dla siebie między innymi osoby przygotowujące się do egzaminu maturalnego, poszukujące przy tym kursy przygotowujące do matury. Na rynku edukacyjnym funkcjonujemy już od sześciu lat, skupiając najlepszych specjalistów w swoich branżach. Kurs w Katowicach. Szkoły policealne, szkoła policealna roczna i dwuletnia. Oferta kursów i szkoleń zawodowych, szkoła kosmetyczna Katowice. ProEdukacja Katowice oferuje swoim słuchaczom roczne i dwuletnie szkoły policealne, między innymi policealną szkołę kosmetyczną. Szkoła Policealna Proedukacja Katowice - poznaj techniki kosmetyki i makijażu. Zdobądż zawód zgodny z Twoją pasją.

  Data dodania: 13 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa Wrocław »

  Simply Speaking to modna szkoła języków obcych, funkcjonująca w stolicy Dolnego Śląska. Nasza firma ma w ofercie zajęcia z języka obcego: angielskiego, hiszpańskiego, polskiego dla obcokrajowców jak również włoskiego i innych. Wszystkie lekcje z języka obcego wypełniają indywidualne zainteresowania słuchaczy, przygotowują do egzaminów DELE i maturalnego, a także do innych sprawdzianów takich jak matura z angielskiego.

  Data dodania: 26 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP oraz kursy zawodowe »

  Ośrodek z Wielunia zaprasza do współpracy firmy z całej Polski zainteresowane kompleksową obsługą BHP i szkoleniami BHP przeprowadzanymi przez doświadczonych instruktorów. To oni będą trzymać pieczę nad bezpieczeństwem państwa firmy i pracowników.

  Jednak jeżeli interesują cię kursy zawodowe to w tym aspekcie również mamy wiele do zaoferowania. Oferujemy kilkadziesiąt kursów zawodowych, w tym kurs na wózek widłowy, żuraw samochodowy, elektryka, pilarza, palacza pieców, tankowanie cystern i napełnianie butli.

  Data dodania: 27 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • kierownik wypoczynku »

  KierownikKolonii.pl to pierwszy kurs w Internecie na kierownika obozu. Pomysłodawca tej oferty sam był nauczycielem, dysponuje więc dużą wiedzą w tym temacie. Są również przeszkolenia na opiekuna kolonijnego, pilota wycieczkowego, rezydenta. Ogół dzieje się przez Internet. Na finał zdaje się egzamin i uzyskuje stosowny dokument. Ceny kursów nie są wysokie gdyż nie wymagają dojazdów. Jest to praktyczne, bo każdy może się uczyć kiedy chce i ma nieprzerwany dostęp do potrzebnych materiałów.

  Data dodania: 23 07 2012 · szczegóły wpisu »