Uczelnie Podkategoria: Uczelnie

 • ESKK – kursy językowe, zawodowe »

  Brakuje Ci cierpliwości i nie lubisz uczyć się zbyt długo? W czasie kursu francuskiego w www.eskk.pl możesz być sobą! Ucz się w takim „rytmie”, jakie uważasz za najlepsze, już po kilku tygodniach francuski dla początkujących, możesz zamienić na zaawansowany kurs francuskiego. Zamówienie kursu zajmuje kilka sekund!

  Data dodania: 10 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kosmetologia studia Poznań »

  Jeżeli musisz się sam utrzymywać podczas studiów, wybierz Poznań. Przejrzyj wydziały uniwersytetu i wybierz odpowiadający Ci kierunek. Oferta oświatowa uczelni w stolicy Wielkopolski jest nader przeróżna. Nie rozpaczaj, iż nie potrafisz wybrać szkoły, my Ci pomożemy. Zmiana niedobrze wybranego kierunku nie jest ciężka.

  Data dodania: 26 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prace na zamówienie »

  Witryna prezentuje ofertę firmy proponującej pomoc w pisaniu prac zaliczeniowych dla studentów. Prace inżynierskie, dyplomowe, czy też prace magisterskie z turystyki bądź z wielu innych przedmiotów to tylko część szerokiej oferty jaką zapewnia firma. Można również sięgnąć po pomoc przy pisaniu prac w języku angielskim bądź prac maturalnych. Firma ze swojej strony zapewnia rzetelne i profesjonale, a także osobiste podejście do poszczególnego Klienta. Każda praca napisana przez fachowców z poszczególnej dziedziny działu charakteryzuje się bardzo wysoką wartością merytoryczną. Korzystając z oferty firmy mogą Państwo oczekiwać szybkiego zrealizowania zamówienia.

  Data dodania: 14 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Marketing studia Toruń »

  Nie czekaj sprawdź czesne w swojej szkole. Zobacz jakie uczelnie możesz wybrać w mieście. Portal tematyczny ofiarowany tematyce studiów w Szczecinie. Nie wiesz czy wybrać studia stacjonarne czy niestacjonarne, zaznajom się z ofertą uczelni wyższych. Ciekawią Cię studia na Uniwersytetu Szczecińskiego, zobacz jakie kierunki proponuje owa uczelnia. Nie zwlekaj wyłoń studia już dziś. Interesuje Cię baza adresów uczelni wyższych, znajdź je na naszej stronie.

  Data dodania: 17 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia zaoczne Kraków »

  ACI to kompleks informacji o zawodach i sposobach studiowania, oprócz tego serwis zawiadamia o konferencjach. Możemy zaznajomić się ze studiami w całym kraju, zdecydować się na studia inżynierskie w Gdańsku lub w innym mieście. Wyszukiwarka dzieli szkoły na państwowe i niepaństwowe. W biurze prasowym ACI przedstawionym w jednej z zakładek można uzyskać materiały o funkcjonowaniu instytucji. ACI prowadzi działalność informacyjną już ponad dziesięć lat. Odpowiada na wahania licealistów i wskazuje jak wybrać stosowną drogę edukacji, tak by później nie mieć pretensji do samego siebie. To za sprawą ACI można porównać studia zaoczne we Wrocławiu czy w Warszawie ze studiami zaocznymi w Krakowie, Gdańsku czy Poznaniu. Baza posiada wszelkie kierunki humanistyczne i inżynierskie.

  Data dodania: 09 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia podyplomowe zarządzanie nieruchomościami »

  Witryna uczelni WSGN oferującej studia licencjackie, magisterskie i podyplomowe w trybach dziennym, zaocznym i eksternistycznym na kierunkach ekonomia i administracja. Osoby zainteresowane znajdą na stronie WSGN m.in. historię i opis uczelni, informacje o wykładowcach oraz szczegółowy opis wydziałów, kierunków i specjalności uczelni. W tym informacje o studiach z zakresu gospodarowania nieruchomościami, które cieszą się szybko rosnącą popularnością. Uczelnia kształci studentów w miastach Warszawa i Białystok.

  Data dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Uczelnie

Uczelnie - nowa strona:

Adres: