Programy Podkategoria: Programy

 • NopCommerce »

  Oferujemy całkowicie efektywną platformę e-commerce, za pomocą jakiej wolno samodzielnie poprowadzić swój sklep w Internecie, jaki odznaczać będzie się nie tylko interesującym designem, ale także prostotą w obsłudze tak jak dla jego zarządcy, oraz dla jego kontrahentów. Nasza aplikacja jest realna do ucieleśnienia z wieloma innymi poszczególnymi programami, wolno także dorzucić do niej mnóstwo pożytecznych dodatków, miedzy innymi strony społecznościowe, powierzchnie reklamowe, za pomocą niej można również kierować nabywcami, wysyłać do nich newslettery, a również łatwiej administrować sprzedażą. Serdecznie zapraszamy już teraz na naszą stronę internetową po więcej szczegółów.

  Data dodania: 14 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Elektroniczny obieg dokumentów »

  Innowacyjne programy do obsługi magazynu oraz systemy zarządzania produkcją. Specjalnością firmy jest implementowanie oprogramowania CRM. Zaimplementowanie systemu CRM to olbrzymie korzyści organizacyjne. System CRM to szybsza realizacja procesów. Gwarantujemy kompleksowe wsparcie techniczne na każdym etapie wdrażania CRM. Począwszy od sformułowania pierwszych oczekiwań aż do realizacji.

  Data dodania: 05 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dynamics »

  W wielu kolosalnych miastach własną działalność prowadzą średnie i duże firmy, które dla usprawnienia pracy korzystają z oprogramowania dynamics. Poznań jest jednym z wielu przykładów takich miejscowości. Microsoft zaprojektowało system, który pod każdym względem działa w przedsiębiorstwach specjalności finansowej czy handlowej. Banki, firmy zajmujące się sprzedażą czy kupnem, instalują ten program by poprawić i uprościć pracę. Za pośrednictwem dynamics, wiele dokumentów nie musi być drukowanych i składowanych w dziesiątkach segregatorów na półce. Forma elektroniczna dostępnych informacji jest, jak w najwyższym stopniu, dostateczna i bez ryzyka gromadzona. Poza tym, jej stopień uporządkowania jest wybitnie kolosalny. Wyobraźmy sobie szukanie formularza VAT za miesiąc luty sprzed czterech lat. Ewidentnie można, a nawet trzeba, utrzymywać uporządkowanie w dokumentach ale z pewnością szybciej odnajdzie się potrzebne dane przy pomocy kompa, niż biegając po archiwum w poszukiwaniu jednej z wielu teczek przyporządkowanych tamtemu rokowi.

  Data dodania: 18 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Systemy erp »

  Erp-polkas.pl to najnowszy serwis internetowy na którym znajdują się najpopularniejsze systemy erp w Polsce. Systemy te są niezwykle potrzebne dla małych i średnich firm hanlowych i produkcyjnych dla których ważne jest sprawne zarządzanie firmą. Systemy erp dają bowiem możliwość zintegrowania wszystkich obszarów funkcjonalnych przedsiębiorstwa pozwalając ich lepszą optymalizację, funkcjonowanie i zarządzanie.

  Data dodania: 12 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Symfonia Kraków »

  Firma Dr IT to dystrybutor oprogramowania do zarządzania firmą Sage Symfonia. Jest to doceniane od lat oprogramowanie dla dużych jak również małych działalności, które znacznie przyspiesza dużo procesów wewnątrz firmy. Oprócz oprogramowania oferujemy naszym interesantom wsparcie techniczne jak również konsultacje z stosowania oraz wprowadzania aplikacji. W celu dogłębnego zapoznania się z zakresem naszych usług zapraszamy do odwiedzenia naszej oficjalnej strony www, gdzie znajdują się wszelkie detale. Mogą Państwo się też skontaktować z nami przez telefon pod numerem (012) 413 11 06 albo przyjechać do nas osobiście w jednej z ośmiu placówek na terenie Polski, np. Ul. Pilotów 37/5 31-462 Kraków. Uprzejmie zapraszamy.

  Data dodania: 14 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • www.market-samurai.pl »

  Market Samurai jest narzędziem który jest stosowny do testowania konkurencji w globalnej sieci. Ten program komputerowy jest nad wyraz zalecany w szczególności na rzecz osób interesujących się pozycjonowaniem; na rzecz tych, którzy dysponują lokalne serwisy internetowe ewentualnie chcą takie zaplanować. Serwis omawia nie wyłącznie opcję, lecz i trafne działania spięte z Market Samurai. Przystępne są ogromnie przydatne informację, które zdołają w sposób kapitalny zwiększyć ruch na witrynie. Analiza konkurencji internetowej - przekonaj się samemu jakie to proste, w kilka minut możesz wiedzieć ogół o własnej internetowej konkurencji.

  Data dodania: 12 04 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Programy

Programy - nowa strona:

Adres: