Strony związane z hasłem 'medyczne':

 • Rezonans magnetyczny »

  Centrum Medyczne MEDICOR w oparciu o doświadczony zespół lekarzy specjalistów oraz wykwalifikowany personel medyczny świadczy kompleksowe usługi w zakresie podstawowej i specjalistycznej opieki zdrowotnej ( rezonans magnetyczny ), zarówno odpłatnie jak i bezpłatnie w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia. Naszą ofertę kierujemy nie tylko do indywidualnego klienta, oferujemy również pełen pakiet usług dla firm. Oferujemy Państwu usługę z zakresu medycyny pracy w Rzeszowie oraz w okolicach. Zapraszamy na naszą stronę www.medicor.pl.

  Data dodania: 14 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Portal dla lekarzy i pacjentów »

  Medycyna Praktyczna to polskie wydawnictwo medyczne. Nieustanie się rozwija proponując wciąż nowe użyteczności. Oprócz dostarczania nowych wiadomości medycznych, informuje o nadchodzących zjazdach i szkoleniach. W serwisie można zakupić i pobrać oprogramowanie usprawniające działanie placówek medycznych i gabinetów lekarskich. Ostatnio dodano także katalog placówek medycznych, który umożliwia znalezienie poszukiwanego specjalisty medycyny. MP wydzieliło kilka specjalistycznych działów, np. w zakładce psychiatria można przeczytać co to znaczy uzależnienie od benzodiazepin, jakie sa najnowsze trendy w leczeniu psychoz i depresji, poznać światowe standardy terapii. Z tego portalu korzysta większość polskich lekarzy.

  Data dodania: 07 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rak żołądka »

  Proponujemy internetowy serwis z zakresu nauk medycznych zawierający informacje na tematy dotyczące onkologii oraz chemioterapii. Serwis oferuje rzetelne wiadomości na temat raka gruczołu krokowego, raka nerki, raka jelita grubego, a także innych schorzeń. Strona proponuje także informacje na temat konferencji medycznych i umożliwia nabycie specjalistycznych książek z zakresu onkologii, chemioterapii oraz tematów powiązanych.

  Data dodania: 29 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz »

  Agencja Supertłumacz oferuje fachowy przekład pisemny i ustny. Gwarantuje wysoką jakość wykonywanych realizacji. Obsługuje klientów indywidualnych, biznesowych lub instytucjonalnych. Zleceniodawcy nawiążą kooperację z wykwalifikowaną kadrą ekspertów typu tłumacz techniczny, przekładoznawca literatury, czy też tłumacz przysięgły. Supertłumacz obsługuje tłumaczenia dużej liczby języków z całego kontynentu i nie tylko.

  Data dodania: 11 05 2012 · szczegóły wpisu »