Jaką psychoterapię wybrać

Jaką psychoterapię wybrać Spora część z ludzi boleje przez to, że nie może normalnie funkcjonować w społeczeństwie. To nie takie proste im odnaleźć przyjaciół, zdobyć więzi z innymi ludźmi, lub jakkolwiek funkcjonować. Gdy tego typu problem dotyka właśnie ciebie, to znak, że musisz mieć pożytek z szansy którą zapewnia psychoterapia. Jaka jest rola psychoterapeuty w procesie grupowym?? Dlaczego jest to takie istotne? Ponadto - jaką wagę można przypisać czemuś takiemu jak psychoterapia grupowa? Na wszystkie te pytania odpowiedź odszukasz na stronie psychoterapiagrupowa.com.pl.

Szczegóły strony psychoterapiagrupowa.com.pl:

Podlinkuj stronę psychoterapiagrupowa.com.pl:

Jaką psychoterapię wybrać

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 16 Odwiedziny googlebot 272

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kosmetyczka Warszawa »

  Planeta Urody to punkt, gdzie każdy odnajdzie coś dla siebie. W ofercie Centrum Kosmetologii m.in.: kosmetyka pielęgnacyjna i lecznicza, mezoterapia igłowa, zabiegi laserowe, masaże również zabiegi wyszczuplająco-drenujące. Strona internetowa zakładu jest kompendium wiedzy o przeprowadzanych zabiegów, ich cen a także osób je przeprowadzających. Dane te powodują, że już sama lektura staje się przyjemnością, a to dopiero wstęp przed zabiegiem. Dzięki ludzimo, którzy tworzą Centrum Kosmetologii każdy poczuje się wyjątkowo.

  Data dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szwecja wakacje »

  Nie marzyliście by spędzić cudowne wakacje z dala od miejskiego zgiełku? Teraz macie niezwykłą sposobność. Prawdziwy szwedzki raj na ziemi! To niezwykła gratka dla amatorów spokojnego wypoczynku, którzy chcą z bliska przyjrzeć się życiu na szwedzkich peryferiach. Mam Państwu do zaoferowania Wasz wymarzony domek do wynajęcia, w którym spędzicie najniezwyklejsze wakacje w swoim życiu. Ten spokojny domek jest pięknie położony na skraju lasu, ze wspaniałym widokiem na otaczającą go naturę. By dowiedzieć się więcej o mojej ofercie proszę zajrzeć na moją stronę: www.ossowski.zn.pl.

  Data dodania: 29 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Czy wszywka alkoholowa to leczenie? »

  Czy warto implantować, wszywać Esperal? Odpowiedź zależy od tego kogo pytamy. Psychoterapeuci, nie posiadający wiedzy medycznej i biologicznej, z natury odpowiadają nie. Zalecają oni tylko psychoterapię, jako jedyną formę leczenia choroby alkoholowej. Zapominają dodać, że jej skuteczność to 5-7%, to znaczy, że 93% pacjentów spożywa alkohol do roku czasu. Rodziny alkoholików często podkreślają, że "wszywka" jest koniecznym warunkiem aby odzyskały minimum zaufania do chorego. Terapia alkoholizmu jest problemem wciąż dyskutowanym. Istnieją już skuteczne metody farmakologiczne, jednak wydaje się, że Esperal jest w niektórych przypadkach jedynym skutecznym rozwiazaniem.

  Data dodania: 21 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Apteka online »

  Ideą zaistnienia apteki internetowej pod adresem tanie-lecznie.pl było wyjście naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających konsumentów. Lata funkcjonowania dały możliwość na poszerzenie całego zasobu o suplementy diety, środki nasenne czy przeciwbólowe. Można tam znaleźć artykuły cieszące się największym zainteresowaniem, a konkretnie kosmetyki Lierac. Poza samymi kosmetykami można tam również znaleźć leki na alergię bez recepty. Wszystkich zainteresowanych zakupem leków w niższej cenie bez wychodzenia z własnego domu, zapraszamy pod adres tanie-lecznie.pl.

  Data dodania: 12 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Polska psychoterapia »

  Pewne aspekty związane z psychoterapią są znane od lat, jednak dopiero ostatnie wieki pozwoliły ja standaryzować. Postaramy się przybliżyć pojęcia z nią związane, poznasz historię psychoterapii, legendarne postacie, skuteczne metody leczenia. Poza tym odnajdziesz odpowiedzi na takie kwestie: kiedy wypada zgłosić się do psychiatry czy też psychologa, gdzie i jak poszukiwać pomocy. Na stronie publikujemy także adresy porządnych poradni psychoterapeutycznych. Wszystkie artykuły publikowane są przez profesjonalistów, którzy codziennie zajmują się leczeniem zaburzeń psychicznych. Mniemam, że witryna internetowa przypadnie państwu do gustu, jestem przychylny na oryginalne sugestie.

  Data dodania: 12 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pedagog Lublin »

  Gabinet Terapia Lublin to miejsce prowadzone dla najmłodszych a także dla opiekunów. Pomocą uprawianą przez mój gabinet doglądane są najczęściej najmłodsi z kłopotami takim jak dyslekcja, dysortografia Lublin, kłopoty szkolne, oraz dyskalkulia.
  Aranżuję też Trening zastępowania agresji ART- trening umiejętności zachowań społecznych, trening kontroli złości, trening wnioskowania moralnego. Metoda ta przeznaczona jest do pracy z osobami mającymi problem w opanowaniu złości a agresji.
  W moim gabinecie wspomagam się z pomocą zmiennych i nowatorskich terapeutycznych takimi jak: kinezjologia edukacyjna Dennisona, arteterapia, drama i inne.
  Jestem zawodowym trenerem - posiadam wysokie umiejętności a także doświadczenie w praktyce terapeutycznej równiez z dziećmi, jak i z opiekunami.
  Serdecznie zapraszam każdego do odwiedzin i zapoznaniem się z moją ofertą.

  Data dodania: 27 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Warszawa »

  W Ośrodku Psychoterapii W RELACJI klienci znajdą profesjonalistów z zakresu pomocy psychologicznej i psychoterapii. Ośrodek działa w Warszawie (Praga Południe, Warszawa). Terapeuci prowadzą psychoterapię indywidualną, terapię dzieci i młodzieży, konsultacje wychowawcze oraz coaching. Spotkanie z psychoterapeutą to okazja, by zatrzymać się w pędzie, poddać refleksji, skupić się na swoich przeżyciach i dzięki relacji psychoterapeutycznej dokonać w swoim życiu pożądanych zmian.

  Data dodania: 10 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatria Polska »

  Pismo wydawane przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Pod tym adresem internetowym znajdziecie Państwo aktualne zeszyty, pełne teksty publikacji. W serwisie istnieje również archiwum zawierające wcześniejsze prace. Czasopismo z założenia poświęcone specjalistom, zawiera opisy bardzo szczegółowych problemów klinicznych, np. wpływ wazopresyny i oksytocyny na stan psychiczny, różnice występujące u adolescentów i osób dorosłych w jakości życia z rozpoznaniem schizofrenii. Tu powinien zajrzeć każdy lekarz psychiatra chcący doskonalić poziom wiedzy klinicznej i naukowej. Liczne artykuły przeglądowe, meta-analizy, przypadki kazuistyczne, monografie leków.

  Data dodania: 20 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • specjalistyczny blog odwykowy »

  Myślisz, że w dziedzinie polskiego lecznictwa odwykowego nic się nie dzieje? Jeżeli Twoim źródłem informacji są strony humanistycznym nastawieniu, to owszem. Zarówno tzw. terapeuci uzależnień jak i PARPA od co najmniej kilkudziesięciu lat nie poczynili postępów. Inaczej ma się z medycyną, lekarze choć powoli, to jednak systematycznie przejmują od pedagogów dział leczenia uzależnień. W końcu to najpowszechniejsze zaburzenia psychiczne, które wg różnych danych występują w granicach 10-20% w każdej populacji.
  Interesują Cię nowe trendy w psychofarmakologii, nowe techniki behawioralne, koniecznie subskrybuj ten kanał.
  NZZO Medox to leader polskiego "odwyku" i placówka, która głównie zajmuje się zdrowiem psychicznym ludzi biznesu.

  Data dodania: 19 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Serwis pacjenta - Chory.com.pl »

  Wiadomości medyczne, opisy procedur i terapii, nowe fakty i doniesienia ze Świata medycyny, podane w przystępny sposób. Dowiesz się jak znaleźć polecanego specjalistę. Niewiele jest dziś portali proponujących zredagowane przez profesjonalistów teksty z dziedziny medycyny, które może zrozumieć również laik.
  Tworząc nasz serwis dla pacjenta wciąż słuchamy czytelników, uwzględniamy ich uwagi i staramy się być coraz lepsi.
  Jako, że nasi konsultanci to głównie osoby związane z psychiatrią i psychologią to nasze doniesienia skupiają się na tematyce rozpoznawania i leczenia chorób psychicznych. Dominują zaburzenia afektywne, uzależnienia, zespoły amnestyczne, to poradniki dla osób chorych i ich bliskich.

  Data dodania: 11 05 2016 · szczegóły wpisu »