Psychologia Podkategoria: Psychologia

 • Jaką psychoterapię wybrać »

  Spora część z ludzi boleje przez to, że nie może normalnie funkcjonować w społeczeństwie. To nie takie proste im odnaleźć przyjaciół, zdobyć więzi z innymi ludźmi, lub jakkolwiek funkcjonować. Gdy tego typu problem dotyka właśnie ciebie, to znak, że musisz mieć pożytek z szansy którą zapewnia psychoterapia. Jaka jest rola psychoterapeuty w procesie grupowym?? Dlaczego jest to takie istotne? Ponadto - jaką wagę można przypisać czemuś takiemu jak psychoterapia grupowa? Na wszystkie te pytania odpowiedź odszukasz na stronie psychoterapiagrupowa.com.pl.

  Data dodania: 20 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatria Polska »

  Pismo wydawane przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Pod tym adresem internetowym znajdziecie Państwo aktualne zeszyty, pełne teksty publikacji. W serwisie istnieje również archiwum zawierające wcześniejsze prace. Czasopismo z założenia poświęcone specjalistom, zawiera opisy bardzo szczegółowych problemów klinicznych, np. wpływ wazopresyny i oksytocyny na stan psychiczny, różnice występujące u adolescentów i osób dorosłych w jakości życia z rozpoznaniem schizofrenii. Tu powinien zajrzeć każdy lekarz psychiatra chcący doskonalić poziom wiedzy klinicznej i naukowej. Liczne artykuły przeglądowe, meta-analizy, przypadki kazuistyczne, monografie leków.

  Data dodania: 20 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pedagog Lublin »

  Gabinet Terapia Lublin to miejsce prowadzone dla najmłodszych a także dla opiekunów. Pomocą uprawianą przez mój gabinet doglądane są najczęściej najmłodsi z kłopotami takim jak dyslekcja, dysortografia Lublin, kłopoty szkolne, oraz dyskalkulia.
  Aranżuję też Trening zastępowania agresji ART- trening umiejętności zachowań społecznych, trening kontroli złości, trening wnioskowania moralnego. Metoda ta przeznaczona jest do pracy z osobami mającymi problem w opanowaniu złości a agresji.
  W moim gabinecie wspomagam się z pomocą zmiennych i nowatorskich terapeutycznych takimi jak: kinezjologia edukacyjna Dennisona, arteterapia, drama i inne.
  Jestem zawodowym trenerem - posiadam wysokie umiejętności a także doświadczenie w praktyce terapeutycznej równiez z dziećmi, jak i z opiekunami.
  Serdecznie zapraszam każdego do odwiedzin i zapoznaniem się z moją ofertą.

  Data dodania: 27 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • specjalistyczny blog odwykowy »

  Myślisz, że w dziedzinie polskiego lecznictwa odwykowego nic się nie dzieje? Jeżeli Twoim źródłem informacji są strony humanistycznym nastawieniu, to owszem. Zarówno tzw. terapeuci uzależnień jak i PARPA od co najmniej kilkudziesięciu lat nie poczynili postępów. Inaczej ma się z medycyną, lekarze choć powoli, to jednak systematycznie przejmują od pedagogów dział leczenia uzależnień. W końcu to najpowszechniejsze zaburzenia psychiczne, które wg różnych danych występują w granicach 10-20% w każdej populacji.
  Interesują Cię nowe trendy w psychofarmakologii, nowe techniki behawioralne, koniecznie subskrybuj ten kanał.
  NZZO Medox to leader polskiego "odwyku" i placówka, która głównie zajmuje się zdrowiem psychicznym ludzi biznesu.

  Data dodania: 19 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Warszawa »

  W Ośrodku Psychoterapii W RELACJI klienci znajdą profesjonalistów z zakresu pomocy psychologicznej i psychoterapii. Ośrodek działa w Warszawie (Praga Południe, Warszawa). Terapeuci prowadzą psychoterapię indywidualną, terapię dzieci i młodzieży, konsultacje wychowawcze oraz coaching. Spotkanie z psychoterapeutą to okazja, by zatrzymać się w pędzie, poddać refleksji, skupić się na swoich przeżyciach i dzięki relacji psychoterapeutycznej dokonać w swoim życiu pożądanych zmian.

  Data dodania: 10 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Polska psychoterapia »

  Pewne aspekty związane z psychoterapią są znane od lat, jednak dopiero ostatnie wieki pozwoliły ja standaryzować. Postaramy się przybliżyć pojęcia z nią związane, poznasz historię psychoterapii, legendarne postacie, skuteczne metody leczenia. Poza tym odnajdziesz odpowiedzi na takie kwestie: kiedy wypada zgłosić się do psychiatry czy też psychologa, gdzie i jak poszukiwać pomocy. Na stronie publikujemy także adresy porządnych poradni psychoterapeutycznych. Wszystkie artykuły publikowane są przez profesjonalistów, którzy codziennie zajmują się leczeniem zaburzeń psychicznych. Mniemam, że witryna internetowa przypadnie państwu do gustu, jestem przychylny na oryginalne sugestie.

  Data dodania: 12 10 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Psychologia

Psychologia - nowa strona:

Adres: